Gabinet lekarza rodzinnego
Nie zawsze wysokie ciśnienie wymaga wizyty u hipertensjologa, nie każdy ból głowy wymaga konsultacji u neurologa – bardzo często wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego, który uporządkowuje i zorganizuje drogę leczenia i profilaktyki. Z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta lekarz rodzinny udzieli porady w chorobie ostrej i przewlekłej, wystawi opinię na temat ogólnego stanu zdrowia, postawi diagnozę i podejmie decyzję z nią związane, a w razie konieczności skieruje na odpowiednie badania lub do innego specjalisty.

Można się z nim skonsultować gdy chorujemy, lub zauważamy niepokojące objawy, ale także wtedy, gdy chcemy skonsultować z nim wszystko, co dotyczy profilaktyki zdrowego trybu życia (szczepienia, dieta, aktywność fizyczna itd.).

Lekarz rodzinny ma pod opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci – leczy wszystkich członków rodziny.

W NessMedica lekarz rodzinny udziela porad lekarskich prywatnie zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Wykonujemy szybkie testy antygenowe na SARS-CoV2 firmy Roche (czułość testu 96,5%, swoistość 99,6%), których wynik może być przedstawiany podczas przekraczania granic państw. Drukujemy certyfikat ujemnego testu na poczekaniu i wprowadzamy wynik do systemu.
O Twoje zdrowie zadbają
dr n. med. Katarzyna Nessler
specjalista medycyny rodzinnej
Cennik usług
Konsultacja specjalistyczna 150 zł
Szybki test antygenowy na SARS-CoV2 firmy Roche 150 zł